Dětem, rodičům, kolegyním a všem našim příznivcům přeji příjemné a radostné prázdniny. Užijte si v pohodě a ve zdraví společné prázdninové chvilky. Odpočívejte a nabírejte síly, ať opět v září chytíme ten správný směr. :-)
Mějte se fajn.
Zdeňka Požárová
