Aktuality

Velkomeziříčské školky v pohybu

Ve čtvrtek 18.5. proběhl sportovní den pro předškoláky pod názvem „Velkomeziříčské školky v pohybu". S nápadem uspořádat tuto akci přišly paní Věrka Bourková a paní Blanka Kadlíková. Ostatní kolegyně významným způsobem pomáhaly s přípravami a byly nápomocné i při její realizaci. Chci za čas, energii, nápady a tvořivé myšlenky, jež tomuto dni věnovaly velmi poděkovat. Chci poděkovat Městu Velké Meziříčí za finanční podporu z grantového programu Zdravé město, a místním podnikatelům za finanční sponzorské dary a významnou pomoc při zajištění této akce. Velký dík patří našim fotbalistům za propůjčení fotbalového hřiště, poskytnutí zázemí a za pomoc při organizaci sportovního odpoledne.
Jelikož je pro nás všechny pohyb hodně důležitý a hýbeme se rádi, rozhodly jsme se touto netradiční sportovní formou oslavit výročí otevření všech školek. Sokolovská slaví v letošním kalendářním roce stejně jako školka Nad Plovárnou 45 roků své existence, a dále Mírová pětatřicítku. V loňském roce oslavila pětatřicetiny školka Sportovní a v příštím roce dosáhne padesátin školka Čechova.
Dětem tu byl dán prostor pro sportovní aktivity, kde měly možnost projevit své pohybové dovednosti pod vedením učitelek, asistentek a mladých fotbalistů z Velkého Meziříčí.
Nechyběly oblíbené doprovodné programy jako skákací atrakce, malování na obličej
a minidiskotéka. Pro dospělé diváky byla k dispozici testovací auta Škoda Auto. Během celého sportovního odpoledne bylo zajištěno bohaté občerstvení.
Všichni jsme si užili den plný pohybu, zábavy, radosti a přátelské sportovní atmosféry, který po celou dobu moderoval Jirka Doležal.

Přeřazení dítěte na jiné pracoviště

Vážení rodiče,

pokud se rozhodnete od příštího školního roku přeřadit své dítě na jiné pracoviště, je třeba podat žádost nejpozději do 30.4. 2023.

Děkuji za pochopení.

Zdeňka Požárová

Informace ke dni otevřených dveří a zápisu do MŠ

Rodiče a budoucí "školkáčky" srdečně zvu na den otevřených dveří, který se uskuteční na všech pracovištích v úterý 25.4. 2023 v době od 15.00 do 16.30 hodin. Jedná se o příležitost k poznání prostředí mateřské školy, seznámení se s paními učitelkami a možnostmi, jaké mateřská škola dětem nabízí. Samotný zápis proběhne v úterý 2.5. a ve středu 3.5. 2023 od 12 00 do 16.00 hodin. Bližší informace k zápisu budou k dispozici v polovině dubna.

Všem děkuji za spolupráci, a přeji příjemný začátek jara.

Zdeňka Požárová

skolaci

 

Velikonoční prázdniny

Milí rodiče,

upozorňuji, že ve čtvrtek 6.4. 2023 jsou velikonoční prázdniny. Provoz zajišťuje mateřská škola Nad Plovárnou. Docházku dítěte, prosím Vás, oznamte do 28.3.2023.

Všem děkuji za spolupráci, a přeji příjemný začátek jara.

Zdeňka Požárová

EASTER holiday_5616x3744-scaled-e1582745422831

Jarní prázdniny

Vážení rodiče,

v období 20.2. - 24.2. 2023 jsou jarní prázdniny. V tomto týdnu zajišťuje provoz MŠ Nad Plovárnou.

S přáním hezkého víkendu

Zdeňka Požárová

Zřizovatel školy
vm
Podporuje nás
Kancelář ředitelky
a ekonomky školy:
Náměstí 73/9 (Obecník),
Velké Meziříčí
Nahoru